banner43

Kaptan Pengu ve Arkadaşları, Pamukkale’de sahne alacak

ÇOCUKLARIN YAZ TATİLİNDE EĞLENCELİ ZAMAN GEÇİRMESİ İÇİN “KAPTAN PENGU VE ARKADAŞLARI” PAMUKKALE’YE GELİYOR. PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI AVNİ ÖRKİ, DÜZENLENECEK OLAN EĞLENCE PROGRAMI İÇİN “YAZ TATİLİNİN BİTMESİNE AZ BİR SÜRE KALA MİNİKLERE GÜZEL BİR HEDİYE VERMEK İSTEDİK. TÜM ÇOCUKLARIMIZI ÜCRETSİZ GÖSTERİYE BEKLİYORUZ” DEDİ.

Kaptan Pengu ve Arkadaşları, Pamukkale’de sahne alacak

Çocukların yaz tatilinde eğlenceli zaman geçirmesi için “Kaptan Pengu ve Arkadaşları” Pamukkale’ye geliyor.

Yaz tatilinin bitmesine kısa bir süre kala, Denizli’nin Pamukkale Belediyesi çocuklar için tiyatro oyunu düzenledi. Düzenlenecek olan oyun çerçevesinde, yeni nesil çocukların gönüllerine taht kuran “Kaptan Pengu ve Arkadaşları” 19 Ağustos Cumartesi günü Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda sahne alacak. Çocuklar için ücretsiz olarak düzenlenecek olan oyun, saat 14.00 ve 16.00 olmak üzere iki seansta oynanılacak.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yaz tatilinin bitimine az bir süre kala çocuklara güzel bir sürpriz yapmak istediklerini belirterek, Kaptan Pengu ve arkadaşlarının eğlenceli tiyatro gösterimine tüm çocukları davet etti. Başkan Örki, “19 Ağustos 2023 Cumartesi günü Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda saat 14.00 ila 16.00 olmak üzere iki seansta Kaptan Pengu ve Arkadaşları’nı çocuklarımızla buluşturacağız. Eğlenceli ve bir o kadar da çocuklarımıza çok güzel farkındalıklar aşılayacağını düşündüğümüz etkinliğimize tüm Denizlili çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61