banner43

Stjepan Tomas: “Güçlü bir takıma karşı oynadık”

NK OSİJEK TEKNİK DİREKTÖRÜ STJEPAN TOMAS, ADANA DEMİRSPOR MAÇI SONRASI, “GÜÇLÜ BİR TAKIMA KARŞI OYNADIK. 3 GALİBİYET 1 MAĞLUBİYET İLE AVRUPA’DA MÜCADELE ETTİK. ŞİMDİ BİZİM LİGİMİZ VAR VE ŞAMPİYONLUK İÇİN ORADA MÜCADELE EDECEĞİZ” DEDİ.

Stjepan Tomas: “Güçlü bir takıma karşı oynadık”

NK Osijek Teknik Direktörü Stjepan Tomas, Adana Demirspor maçı sonrası, “Güçlü bir takıma karşı oynadık. 3 galibiyet 1 mağlubiyet ile Avrupa’da mücadele ettik. Şimdi bizim ligimiz var ve şampiyonluk için orada mücadele edeceğiz” dedi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Eleme Turu rövanş maçında NK Osijek, sahasında Adana Demispor’u 3-2 mağlup etti. Maç sonu basın toplantısında konuşan NK Osijek Teknik Direktörü Stjepan Tomas, “Adana Demirspor’u tebrik etmek istiyorum. O farklı mağlubiyetle geldik. Keşke ilk maç burada olsaydı daha farklı olabilirdi. Orada 5-1 kaybettik. Çünkü hakemin 2 hatası var. Benim gözümde penaltı değildi. Buradaki maç değerlendirmesinde ise iyi bir maç oldu. 3 gol attık ve güzel bir karakter gösterdik. Belki Adana Demirspor’da bir futbolcu orada düşmese 4 de olabilirdi ama güçlü bir takıma karşı oynadık. Adana Demirspor’u ve Murat Sancak’ı tebrik etmek istiyorum. Transfer için iyi para harcıyor. Bizim içinde güzel bir tecrübe olduk. 3 galibiyet, 1 mağlubiyet ile Avrupa’da mücadele ettik. Bizim ligimizde şampiyonluk için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61