banner43

Samsun Büyükşehir Su Kayağı Takımı, Türkiye şampiyonu oldu

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ SU KAYAĞI TAKIMI, KABLOLU SU KAYAĞI GENÇLER VE BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA BÜYÜK ERKEKLER KATEGORİSİNDE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLURKEN, BİREYSEL KATEGORİLERDE 3 SPORCU İSE MADALYA KAZANARAK BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİ.

Samsun Büyükşehir Su Kayağı Takımı, Türkiye şampiyonu oldu

Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Su Kayağı Takımı, Kablolu Su Kayağı Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda büyük erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olurken, bireysel kategorilerde 3 sporcu ise madalya kazanarak büyük başarı elde etti.

Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları katıldıkları şampiyonalardan madalyalarla dönmeye devam ediyor. Kayseri Sukay Park Tesisleri’nde yapılan Kablolu Su Kayağı Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası’na katılan Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Su Kayağı Takımı ‘Büyük Erkekler’ kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu. Ayrıca Büyük Erkekler kategorisinde bireysel yarışlarda Ömer Atmaca 2’inci, Hüseyin Can Türk 3’üncü, Büyük Bayanlar kategorisinde Ennur Hasovalı 1. olarak madalya kazandı.

Kulüp Başkanı Süleyman Demirtaş, madalya kazanan sporcuları tebrik ederek, “Sporcularımız kazandıkları başarılar ile bizleri bir kere daha gururlandırdılar. Başarılı sporcularımızı ve antrenörlerini kutluyorum. Daha nice büyük başarılar kazanacaklarına inancımız tam” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61