banner43

Rayyan Baniya: "Trabzonspor’da oynamak bütün oyuncuların hayalidir"

FATİH KARAGÜMRÜK'TE FORMA GİYEN 24 YAŞINDAKİ DEFANS OYUNCUSU RAYYAN BANİYA, TRABZONSPOR'DA OLMAKTAN BÜYÜK BİR GURUR DUYDUĞUNU BELİRTEREK, BÖYLE BÜYÜK BİR KULÜPTE OLMANIN HER OYUNCUNUN HAYALİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Rayyan Baniya: "Trabzonspor’da oynamak bütün oyuncuların hayalidir"

Fatih Karagümrük’te forma giyen 24 yaşındaki defans oyuncusu Rayyan Baniya, Trabzonspor’da olmaktan büyük bir gurur duyduğunu belirterek, böyle büyük bir kulüpte olmanın her oyuncunun hayali olduğunu söyledi.

Trabzonspor ile transfer görüşmesi yapmak için Trabzon’a gelen 24 yaşındaki Türk asıllı İtalyan oyuncu Baniya, Trabzon’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, "Burada olduğum için hem çok gururlu hem de çok mutlu hissediyorum. Herkes Trabzonspor’un ne kadar büyük bir takım olduğunun farkında ve bilincinde. Dolayısıyla benim adıma çok büyük bir gurur burada olmak" ifadelerini kullandı.

Transfer süreciyle ilgili olarak ise Baniya, "Tabii ki bütün transfer süreçlerinde yaşanabilecek sorunlar, transfer süreçlerinde böyle şeyler yaşanır ama sonunda bu transfer gerçekleşmiş oldu. Ben de bu transferde payı olan herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Çok heyecanlanmıştım, çok mutlu olmuştum. Çünkü Trabzonspor’da oynamak bütün oyuncuların, bütün herkesin hayalidir. Dolayısıyla teklif aldığınızda çok heyecanlanıyor ve çok mutlu oluyorsunuz" şeklinde konuştu.

Baniya, yarın takımla birlikte antrenmana katılacağını belirterek, "Son günlere kadar antrenmanlarıma devam ediyordum. Kendimi iyi durumda hissediyorum. Yarın antrenmana katılacağım. Sonrasında neler olduğunu göreceğiz" dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61