banner43

Sakarya Büyükşehir sporcusundan üst üste başarılar

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KARTİNG SPORCUSU DORUK SIRNAÇ, TOSFED KARTİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA ÖNEMLİ BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI. BAŞARILI SPORCU SEZONUN 3. AYAK YARIŞMASINDA MİCRO KATEGORİDE 3. AYAĞI DA KAZANARAK BU SEZON ÜÇTE ÜÇ YAPMA BAŞARISI GÖSTERDİ.

Sakarya Büyükşehir sporcusundan üst üste başarılar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi karting sporcusu Doruk Sırnaç, TOSFED Karting Türkiye Şampiyonası’nda önemli bir başarıya daha imza attı. Başarılı sporcu sezonun 3. ayak yarışmasında Micro kategoride 3. ayağı da kazanarak bu sezon üçte üç yapma başarısı gösterdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi sporcusu Doruk Sırnaç, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Sezonun ilk ayağı olan Körfez pistinde sıralama turlarında 2. olan Sırnaç, bir ayağın 3 yarışmasını da kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştı. İstanbul’da gerçekleştirilen sezonun 2. ayağında da sıralama turlarında 2. olan başarılı sporcu, yine 2. ayağında 3 yarışmasını kazanarak Türkiye’nin de 6’da 6 zafer kazanan tek sporcusu olma ünvanını kazanmıştı. Sezonun 3. ayağı TOSFED Körfez pistinde gerçekleştirildi. Sezonun ilk sıralama turu zaferini kazanan Sırnaç, sıralama turlarının ardından cumartesi ve pazar günü gerçekleşen 3 yarışmayı da kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

2023 sezonunda, tüm kategorilerde yarışan sporcular arasında, 9 yarışmada 9 zafer kazanarak 9’da 9 yapan tek sporcu olma özelliğini taşıyan Doruk Sırnaç, TOSFED Micro Destek Kupası 2023 Sezonu Şampiyonluğu ünvanı için de önemli bir avantaj yakalamış oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61