banner43

NEVÜ personellerine ‘Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları İnteraktif (Etkileşimli) Eğitimi’ verildi

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (NEVÜ)’DE GÖREV YAPAN İDARİ PERSONELE ‘PROTOKOL VE SOSYAL DAVRANIŞ KURALLARI İNTERAKTİF (ETKİLEŞİMLİ) EĞİTİMİ’ VERİLDİ.

NEVÜ personellerine ‘Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları İnteraktif (Etkileşimli) Eğitimi’ verildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’de görev yapan idari personele ‘Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları İnteraktif (Etkileşimli) Eğitimi’ verildi.

NEVÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVSEM) tarafından üniversitede göreve yapan idari personele yönelik kişisel gelişimlerine destek olmak ve mesleki hayatlarında karşılaşacakları zorlukları aşmalarına yardımcı olmak amacıyla ‘Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları İnteraktif Eğitimi’ verildi.

Eğitimde Öğr. Gör. E. Eylül Erul; kendini tanıma ve tanıtma becerileri, öz güveni arttırma çalışmaları, sahne (kürsü) ve mikrofon korkusunu yenme uygulamaları, iletişim kavramı, öğeleri ve teknikleri, beden dili kavramı ve örnek uygulamalar, protokol kavramı ve tarihsel süreçteki gelişimi, sunum kavramı ve sunum teknikleri vb. konuları etkileşimli ve uygulamalı yöntemlerle ele aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61