banner43

Kırklareli’de seçim güvenliği toplantısı yapıldı

KIRKLARELİ VALİSİ BİROL EKİCİ BAŞKANLIĞINDA BAŞKANLIĞINDA, MÜLKİ İDARE AMİRLERİ VE GENEL KOLLUK KUVVETLERİ İLE İLGİLİ KURUM YETKİLİLERİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA, 28 MAYIS 2023 TARİHİNDE YAPILACAK CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ ÖNCESİ, SEÇİM GÜNÜ VE SONRASINDA ALINACAK TEDBİRLER ELE ALINDI.

Kırklareli’de seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Kırklareli Valiliğinde, 28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi öncesi, seçim günü ve sonrasında alınacak tedbirlerle ilgili seçim güvenliği toplantısı yapıldı.

Kırklareli Valisi Birol Ekici başkanlığında başkanlığında, mülki idare amirleri ve genel kolluk kuvvetleri ile ilgili kurum yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, 28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi öncesi, seçim günü ve sonrasında alınacak tedbirler ele alındı.

Toplantıyla ilgili bilgi veren Vali Ekici, "28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ile ilgili olarak, ilimiz genelinde seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi için Yüksek Seçim Kurulu kararları ve İçişleri Bakanlığınca hazırlanan seçim tedbirleri konulu genelgelere göre hareket edilecektir" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61