banner43

16 ilçede bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 16 İLÇEDE KIRSAL MAHALLELERE YÖNELİK HİZMETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜRKEN, MAHALLELERDE MİNARE YAPIMI, CAMİLERDE ÇATI TAMİRATI VE HALI YENİLEME, İSTİNAT DUVARI YAPIMI, ÇOBAN VE TAZİYE EVİ YAPIMI, SOSYAL TESİS YAPIM, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

16 ilçede bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 16 ilçede kırsal mahallelere yönelik hizmetlerini aralıksız sürdürürken, mahallelerde minare yapımı, camilerde çatı tamiratı ve halı yenileme, istinat duvarı yapımı, çoban ve taziye evi yapımı, sosyal tesis yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, kırsal mahallelerde sosyal tesis yapım, bakım, onarım çalışmaları çerçevesinde hizmetlerine devam ediyor. Bu çerçevede, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kırsal mahallelerde minare yapımı, camilerde çatı tamiratı ve halı yenileme, istinat duvarı yapımı, çoban ve taziye evi yapımı, öğrencisi olmayan okulların sosyal tesis amaçlı kullanıma dönüştürülmesi gibi işlerin yapım, bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Hizmetlerden faydalanan kırsal mahalle sakinleri de Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bu hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

Kent merkezinde hizmetlerin kalitesi ne ise ilçelerde de aynı kalitede hizmet sunma gayretinde olan Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, ilçeler ve kırsal mahallelerde yol, asfalt, kilitli parke, sosyal tesislerin yapım, bakım ve onarım gibi hizmetleri sonuçlandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61