banner43

Esendere Belediyesinden anne adaylarına ’hoş geldin bebek’ seti

HAKKARİ'NİN YÜKSEKOVA İLÇESİNE BAĞLI ESENDERE BELDE BELEDİYESİ, ANNE VE BABALARIN MUTLULUKLARINA ORTAK OLMAK, AİLELERİN İHTİYAÇLARINA KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA YENİ DOĞAN BEBEKLER İÇİN "HOŞ GELDİN BEBEK SETİ" OLUŞTURDU.

Esendere Belediyesinden anne adaylarına ’hoş geldin bebek’ seti

Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Esendere Belde Belediyesi, anne ve babaların mutluluklarına ortak olmak, ailelerin ihtiyaçlarına katkı sağlamak amacıyla yeni doğan bebekler için "Hoş geldin bebek’ seti oluşturdu.

İran sınırında bulunan Esendere Belde Belediyesi, dünyaya gelen tüm bebeklerinin ilk ihtiyaçlarını karşılıyor. Oluşturdukları ‘Hoş geldin bebek’ seti ile anne ve babaların mutluluklarına ortak olduklarını aktaran Esendere Belde Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu, ’Küçük bir hediye, büyük bir mutluluk’ sloganıyla bir kampanya başlattık. Kampanya çerçevesinde anne ve babaların mutluluklarına ortak olmak, ailelerin ihtiyaçlarına katkı sağlamak amacıyla yeni doğan bebeklere yönelik ’Hoş geldin bebek ‘ seti oluşturduk. Tek amacımız beldemize hizmet etmektir. Ben bu kampanyanın beldemize hayırlı olmasını diliyor, yeni doğan bebeklere sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61