banner43

Perseid metor yağmurunda sokak hayvanları için yüzlerce kilo mama topladılar

ULUDAĞ OKSİJEN ZONE HOTEL, 12 AĞUSTOS'TA DÜZENLEDİĞİ PERSEİD METEOR YAĞMURU ETKİNLİĞİYLE DOĞA TUTKUNLARINI VE MERAKLILARINI BİR ARAYA GETİRDİ. ETKİNLİĞE TOPLAM 500 KATILIMCI KATILARAK, GECE BOYUNCA YILDIZLARI İZLEYEN MİSAFİRLERE UNUTULMAZ DENEYİMLER YAŞATTI.

Perseid metor yağmurunda sokak hayvanları için yüzlerce kilo mama topladılar

Uludağ’da bir otel, 12 Ağustos’ta düzenlenen Perseid Meteor Yağmuru etkinliğiyle doğa tutkunlarını ve meraklılarını biraraya getirip sokak hayvanları için yüzlerce kilo mama topladı. Etkinliğe toplam 500 katılımcı katılarak, gece boyunca yıldızları izleyen misafirlere unutulmaz tecrübe yaşattı.

Etkinlik çerçevesinde, sosyal sorumluluk projesinde katılımcılar toplamda 382 kilo mama bağışında bulunarak, sokak hayvanlarının beslenmesine destek sağladılar. Hayvan Hastanesi ve HEPAD ile birlikte kırsal alanda besleme yapıldı.

Geceye damgasını vuran etkinliklerden biri olan çello ve keman konseri, katılımcılara gökyüzünün altında unutulmaz bir gece yaşattı. Özel konuklardan biri olan Dr. Bülent Yaşarsoy, gözlem gecesinde katılımcılara gökyüzü hakkında ilgi çekici ve aydınlatıcı bilgiler sunarak, gece boyunca katılımcıların gözlerini gökyüzüne dikmelerini sağladı.

Bu unutulmaz etkinlik, doğanın güzelliklerini paylaşma ve insanları bir araya getirme amacını başarıyla taşıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61