banner43

Bayrampaşa Belediyesi’nden acil servise yenileme

SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ DİSPANSERİ, HASTA NAKİL AMBULANSLARI, FİZİK TEDAVİ VE ENGELLİLER MERKEZİ İLE GÜNDE YÜZLERCE HASTAYA HİZMET VEREN BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ, İLÇEDEKİ DEVLET HASTANESİNİN ACİL SERVİS BÖLÜMÜNÜ BAŞTAN SONA YENİLEDİ. YENİLENEN ACİL SERVİSİN ÇOK YAKIN BİR ZAMANDA HİZMETE AÇILMASI BEKLENİYOR.

Bayrampaşa Belediyesi’nden acil servise yenileme

Sağlık İşleri Müdürlüğü dispanseri, hasta nakil ambulansları, fizik tedavi ve engelliler merkezi ile günde yüzlerce hastaya hizmet veren Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki devlet hastanesinin acil servis bölümünü baştan sona yeniledi. Yenilenen acil servisin çok yakın bir zamanda hizmete açılması bekleniyor.

Bayrampaşa Belediyesi’nin sağlık alanındaki proje ve hizmetleri hız kesmeden devam ediyor. Sağlık işleri müdürlüğü dispanseri, hasta nakil ambulansları, fizik tedavi ve engelliler merkezi ile günde yüzlerce hastaya hizmet veren belediye, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nin acil servis bölümünü baştan sona yeniledi. Yenileme çalışmasıyla birlikte hastaların daha konforlu bir ortamda sağlık hizmeti alabileceği acil servisin çok yakın bir zamanda hasta kabulüne başlaması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61