banner43

Yaz tatilini verimli geçiriyorlar

TEPEBAŞI BELEDİYESİ TARAFINDAN ÇOCUK SANAT VE KÜLTÜR MERKEZLERİNDE DÜZENLENEN KURSLAA KATILAN ÖĞRENCİLER YAZ TATİLLERİNİ VERİMLİ GEÇİRMENİN KEYFİNİ YAŞIYOR.

Yaz tatilini verimli geçiriyorlar

Tepebaşı Belediyesi tarafından Çocuk Sanat ve Kültür Merkezlerinde düzenlenen kurslara katılan öğrenciler yaz tatillerini verimli geçirmenin keyfini yaşıyor.

Tepebaşı Belediyesi, düzenlediği aktiviteler ile kent çocuklarının gelişimine katkı sunmayı sürdürüyor. 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Akıl ve zeka oyunları yap, oyna etkinliği haftada 3 gün gruplar halinde 6-13 yaş arası toplam 220 öğrencinin katılımı ile devam ediyor. Akıl ve zeka oyunlarının temel amacı çocukların düşünme becerilerini geliştirmek olarak öne çıkıyor. Etkinlikte çocuklar algılarını, hafızalarını ve zekayı aktif tutarak öğrenmeyi kolaylaştırıyor.

Hayallerini resmediyorlar

Merkezde düzenlenen resim kursuna katılan 7-13 yaş arası toplam 200 öğrenci de sulu boya, pastel boya, kalem boya gibi temel resim tekniklerini öğrenerek hayallerini resmetmenin keyfini yaşıyor. Düzenlenen kurslarla yaz tatillerini verimli geçiren çocuklar ve aileleri Tepebaşı Belediyesi’ne de teşekkürlerini iletiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61