banner43

Ticari taksi şoförlerine dolandırıcılık ve sahte para uyarısı

ERZİNCAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİ, TİCARİ TAKSİ ŞOFÖRLERİNE SAHTE PARA VE DOLANDIRICILIĞA KARŞI BROŞÜR DAĞITARAK BİLGİLENDİRDİ

Ticari taksi şoförlerine dolandırıcılık ve sahte para uyarısı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, ticari taksi şoförlerine sahte para ve dolandırıcılığa karşı broşür dağıtarak bilgilendirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri vatandaşları dolandırıcılara karşı uyarmak konusunda çeşitli uygulamalar ve etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor. Vatandaşların dolandırıcılara kanmamaları için internet ve görsel medya alanında yapılan uyarıların yanı sıra; polis ekipleri sokaklar ve meydanlara inerek vatandaşları yüz yüze dolandırıcılık konusunda uyarıyor. Dağıttıkları broşürlerle esnaf ve vatandaşları sahte para, dolandırıcılık, telefon dolandırıcılığı, trafik güvenliği ve emniyet kemerinin önemi konularında uyaran ekipler, dilenciler ve dolandırıcılar konusunda duyarlı davranmalarını istedi. Polis ekipleri şüpheli bir durum karşısında 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aramaları konusunda da vatandaşlara bilgilendirmelerde bulundu.

Bilgilendirme için polis ekiplerine teşekkür eden ticari taksi şoförleri, merak ettikleri konular hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61