banner43

Sandalyesini alan yeşil vadiye koştu

DÜZCE BELEDİYESİ AÇIK HAVA SİNEMA ETKİNLİKLERİ BAHÇEŞEHİR YEŞİL VADİ’DE DEVAM EDİYOR. YAZ AKŞAMLARININ ALIŞKANLIĞI HALİNE GELEN SİNEMA ETKİNLİĞİNDE TÜRK SİNEMASININ UNUTULMAZ ESERLERİNDEN GÜLEN GÖZLER SİNEMASEVERLERLE BULUŞTU.

Sandalyesini alan yeşil vadiye koştu

Düzce(İHA) –Düzce Belediyesi Açık Hava Sinema Etkinlikleri Bahçeşehir Yeşil Vadi’de devam ediyor. Yaz akşamlarının alışkanlığı haline gelen sinema etkinliğinde Türk Sinemasının unutulmaz eserlerinden Gülen Gözler sinemaseverlerle buluştu.

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün organizasyonu ile düzenlenen Açık Hava Sinema Etkinlikleri Dünya Düzce Günleri organizasyonunun ardından kaldığı yerden devam ediyor. Bahçeşehir Yeşil Vadi etkinlik alanında oluşturulan sinema düzeneği ile Düzceliler eski bir gelenek olan Açık Hava Sineması’na yoğun ilgi gösterdi. Türk Sinemasının önemli eserlerini sevenleri ile buluşturan Kültür İşleri Müdürlüğü dün akşam çok sayıda vatandaşın katıldığı organizasyonda Münir Özkul ve Adile Naşit gibi unutulmaz isimlerin başrol aldığı Gülen Gözler filminin gösterimini yaptı.

Ailecek gelinen bir etkinlik oldu

Yüzlerce Düzcelinin sinemanın başlama saatinde alanı doldurduğu gözlenirken oturma yerleri dışında kalanlar kamp sandalyeleri ile yerini aldı. Termoslarla çaylarını getiren her yaştan vatandaş patlamış mısır eşliğinde film izledi. Özellikle Bahçeşehir’de yaşayan vatandaşların büyük ilgi gösterdiği etkinlik hakkında konuşan vatandaşlar emeği geçenlere teşekkür ederek “Bu bölgede böyle organizasyonlara ihtiyaç vardı. Çocuklarımızla güzel vakit geçirebileceğimiz bir yer oldu, ailecek gelebiliyoruz. Hep birlikte güzel anlar yaşıyoruz. Başkanımız Faruk Özlü ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61