banner43

Göz içi iğne tedavisi başarıyla gerçekleşiyor

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ GÖZ HASTALIKLARI KLİNİĞİ’NDE BİRÇOK GÖZ HASTALIĞININ TEDAVİSİNDE UYGULANAN İNTRAVİTREAL ENJEKSİYON (GÖZ İÇİ İĞNE TEDAVİSİ) YÖNTEMİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEREK İL DIŞI SEVKLERİN ÖNÜNE GEÇİLİYOR.

Göz içi iğne tedavisi başarıyla gerçekleşiyor

DÜZCE(İHA) – Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği’nde birçok göz hastalığının tedavisinde uygulanan İntravitreal Enjeksiyon (göz içi iğne tedavisi) yöntemi başarıyla gerçekleştirilerek il dışı sevklerin önüne geçiliyor.

Modern tıbbın en son teknolojileriyle donatılan ve deneyimli uzmanların hizmet verdiği bir sağlık kurumu olan Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Göz Hastalıkları Kliniği; Düzce il sınırlarıyla sınırlı kalmayıp, çevre illerden gelen hastaların da öncelikli adresi oldu. Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Murat Kaya ve Dr. Öğr. Üyesi Taha Sezer, klinikte başarıyla uygulanan göz içi iğne tedavisi yöntemi hakkında bilgi verdi.

Sağladıkları uzmanlık sayesinde, Düzce Üniversitesi Hastanesi Göz Kliniği’nde tüm enjeksiyon ajanlarıyla tedavi seçenekleri sunduklarını belirten Dr. Öğr. Üyesi Taha Sezer, “Hastanemiz, göz sağlığını tehdit eden hastalıkların tedavisinde uzmanlaşmış ekibi ile en son gelişmeleri takip ederek hastalarına en etkili ve güvenli tedavi yöntemlerini sunmakta. İntravitreal Enjeksiyonlar; Makula Dejenerasyonu (Sarı Nokta Hastalığı), Diyabetik Retinopati gibi ciddi göz sorunlarının tedavisinde önemli bir adım olup, hastalarımızın görsel yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61