banner43

Başkan Özlü’den projelere yakın takip

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, İNŞASINA GEÇTİĞİMİZ HAZİRAN AYINDA BAŞLANAN VE KISA SÜREDE BÜYÜK YOL ALINAN KIRIM TÜRKLERİ KÜLTÜR VE EĞİTİM MERKEZİ İNŞASINDAKİ SON DURUMU YERİNDE GÖRDÜ.

Başkan Özlü’den projelere yakın takip

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, inşasına geçtiğimiz Haziran ayında başlanan ve kısa sürede büyük yol alınan Kırım Türkleri Kültür ve Eğitim Merkezi inşasındaki son durumu yerinde gördü.

Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün hassasiyet gösterdiği konulardan biri olan ve geçtiğimiz Haziran ayında temeli atılan Kırım Türkleri Kültür ve Eğitim Merkezinde çalışmalar hızlı şekilde devam ediyor.

Nusrettin Mahallesi’nde yapımı devam eden inşaattaki çalışmaların son durumunu yerinde görmek için bölgeye giden Faruk Özlü, kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmet vermeye başlaması öngörülen merkezin idari bina, tuvaletler, hol ve mutfağın bulunduğu iç kısımda yürütülen çalışmalarını inceledi.

İnşaatı yürüten yetkili isimlerden bilgi alan Özlü, kültür ve eğitim merkezinin tamamlanmasıyla birlikte Nusrettin Mahallesine çok yakışacağını ayrıca kültürel manada önemli bir görev ifa edeceğine inandığını ifade ederek, çalışmaların hızlandırılması için talimat verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61