banner43

Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden ABD ile işbirliği

ABD OREGON STATE ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. CARLOS ALBERTO GONZALEZ, ÇEŞİTLİ SAHA ÇALIŞMALARI, UYGULAMA ZİYARETLERİ VE SEMİNERLER İÇİN ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden ABD ile işbirliği

ABD Oregon State Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Carlos Alberto Gonzalez, çeşitli saha çalışmaları, uygulama ziyaretleri ve seminerler için Çankırı Karatekin Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Çankırı Karatekin Üniversitesi uluslarasılaşma için iş birliği çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede ABD Oregon State Üniversitesi ile Erasmus projeleri çerçevesinde ortak iş birliği anlaşması bulunan Çankırı Karatekin Üniversitesi, TÜBİTAK 2221 Konuk veya Akademik İzinli (Sabbatical) Bilim İnsanı Destekleme Programı çerçevesinde çalışmalarını devam ettiriyor. Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde saha ve uygulama çalışmaları için bulunan ABD Oregon State Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Carlos Alberto Gonzalez, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş’ı ziyaret ederek çalışma programı hakkında bilgi verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61