banner43

Uyuşturucu ticareti yaptıkları esnada suçüstü yakalandılar

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARDA 1 TORBACI, 2 DE KULLANICI OLMAK ÜZERE TOPLAM 3 ŞÜPHELİ ŞAHIS UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPTIKLARI ESNADA SUÇÜSTÜ YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI.

Uyuşturucu ticareti yaptıkları esnada suçüstü yakalandılar

Aydın İl Jandarma Komutanlığı uyuşturucu ile mücadele çalışmaları çerçevesinde yapılan çalışmalarda 1 torbacı, 2 de kullanıcı olmak üzere toplam 3 şüpheli şahıs uyuşturucu ticareti yaptıkları esnada suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı’nın kent genelinde uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmaları aralıksız sürüyor. Edinilen bilgiye göre, Bozdoğan ilçesi Akçay Mahallesi’nde 1 torbacı ile 2 de uyuşturucu madde satın alan kullanıcı olmak üzere toplamda 3 şüpheli şahıs uyuşturucu ticareti yaptıkları esnada jandarma ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Uyuşturucu satıcısı şahsın üzerinde yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu madde ele geçilirken, gözaltına alınan şüpheliler jandarma karakoluna götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61