banner43

ADÜ Spor Bilimleri Fakültesi sınavlarının kamera kayıtları saklanacak

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. BÜLENT KENT, SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÖZEL YETENEK SINAVLARINA GİREN ADAYLARA BAŞARI DİLEDİ. ŞAİBE KARIŞMAMASI VE TORPİL İDDİALARINA KARŞI KAMERA ÖNÜNDE YAPILAN SINAVLARIN KAYITLARININ SAKLANACAĞI VE GEREKLİ GÖRÜLDÜĞÜ ZAMAN KAYITLARIN İNCELENECEĞİ BELİRTİLDİ.

ADÜ Spor Bilimleri Fakültesi sınavlarının kamera kayıtları saklanacak

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, Spor Bilimleri Fakültesi özel yetenek sınavlarına giren adaylara başarı diledi. Şaibe karışmaması ve torpil iddialarına karşı kamera önünde yapılan sınavların kayıtlarının saklanacağı ve gerekli görüldüğü zaman kayıtların inceleneceği belirtildi.

Özel Yetenek Sınavlarını gerçekleştiren Spor Bilimleri Fakültesini ve aday öğrencileri,

Yardımcısı Prof. Dr. Nuh Kılıç ve Genel Sekreter V. Doç. Dr. Bertan Akyol ile ziyaret eden Rektör Bülent Kent, “Bu yıl öğrenciler, tek aşamalı 11 farklı branştan (Atletizm, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Badminton, Cimnastik, Yüzme, Güreş, Atletizm Tenis, Engelli) birini seçerek kendi aralarında her bölüm için yarışacaklar. Spor Bilimleri Fakültemiz ‘Şampiyonlar Okulu’ olarak marka haline geldi. ADÜ Ailesine katılacak yeni öğrencilerimiz ile başarılarımızın devam edeceğine inancım tam. Sınavlara giren tüm öğrencilere başarılar dilerim” dedi.

Kamera karşısında yapılacak sınavlara ait kayıtların belli süre saklanacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61