banner43

Yağmur borusuna sıkışan yavru kediyi market çalışanları kurtardı

KASTAMONU’NUN İNEBOLU İLÇESİNDE DIŞ CEPHE YAĞMUR BORUSUNA SIKIŞAN VE İKİ GÜN BOYUNCA BORUDA MAHSUR KALAN YAVRU KEDİYİ, MARKET ÇALIŞANLARI SIKIŞTIĞI YERDEN KURTARDI.

Yağmur borusuna sıkışan yavru kediyi market çalışanları kurtardı

Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde dış cephe yağmur borusuna sıkışan ve iki gün boyunca boruda mahsur kalan yavru kediyi, market çalışanları sıkıştığı yerden kurtardı.

Edinilen bilgiye göre, İnebolu ilçesinde şehir merkezinde bir market binasının çatı yağmur iniş borusuna yavru kedi sıkıştı. İki gün boyunca yağmur borusu içerisinden kurtulmaya çalışan yavru kedinin imdadına market çalışanları yetişti. Market çalışanları, yağmur borusunun içerisine sıkışan yavru kediyi kurtardı.

Yaklaşık 1 haftalık olduğu tahmin edilen yavru kedinin ilk bakımını yapan market çalışanları, ardından yavru kediyi doyurduktan sonra annesinin yanına bıraktı.

Market çalışanları Turgut Eren ve Hasan Kasapoğlu, iki gündür dış cephe yağmur borusunun içinden gelen sesi takip ettiklerini belirterek, bu sayede yavru kediye ulaştıklarını kaydetti. Eren ve Kasapoğlu, yavru kediyi sıkıştığı yerden kurtardıklarını ve annesinin yanına yeniden bıraktıklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61