banner43

Keçiören’de Deniz Baykal’ın isminin verildiği park açıldı

DENİZ BAYKAL PARKININ AÇILIŞINDA KONUŞAN KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, “DENİZ BAYKAL İSMİ TÜRK MİLLETİ VAR OLDUKÇA YAŞAYACAKTIR” DEDİ.

Keçiören’de Deniz Baykal’ın isminin verildiği park açıldı

Deniz Baykal Parkı’nın açılışında konuşan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Deniz Baykal ismi Türk milleti var oldukça yaşayacaktır” dedi.

Keçiören’in Şehit Kubilay Mahallesi’nde 12 bin 700 metrekarelik alana kurulan ve içinde 650 metre uzunluğunda yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları ile spor aletleri olan Deniz Baykal Parkı, vatandaşların hizmetine sunuldu. Parkın açılış töreni Kur’an tilaveti ile başladı. Törende bir konuşma yapan Keçiören Belediye Başkanı Altınok, Deniz Baykal isminin hiçbir zaman unutulmayacağını vurgulayarak, “Türk siyasetinde Deniz Baykal ismi hep var olacaktır. Mücadeleci bir siyasetçi, ilkeli bir siyasetçi. Tevazu ve mütevazi bir siyasetçi. Bu yönleriyle de örnek almak lazım” diye konuştu.

Parkın açılışına CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Deniz Baykal’ın oğlu Ataç Baykal ile CHP’nin eski milletvekilleri Zekeriya Akıncı ve Yılmaz Ateş de katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61