banner43

Beyaz masa 24 saat hizmet vermeye devam ediyor

ADIYAMAN BELEDİYESİ BÜNYESİNDE, VATANDAŞLARIN BAŞVURULARINI, ŞİKAYETLERİNİ VE TALEPLERİNİ KAYDA ALARAK GEREKLİ BİRİMLERLE KOORDİNASYON KURAN BEYAZ MASA VARDİYALI MESAİ İLE 24 SAAT GÖREV YAPMAYA DEVAM EDİYOR.

Beyaz masa 24 saat hizmet vermeye devam ediyor

Adıyaman Belediyesi bünyesinde, vatandaşların başvurularını, şikayetlerini ve taleplerini kayda alarak gerekli birimlerle koordinasyon kuran beyaz masa, vardiyalı mesai ile 24 saat görev yapmaya devam ediyor.

6 Şubat tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerden olumsuz etkilenen illerin başında gelen Adıyaman’da vatandaşların başvurularını, şikayetlerini ve taleplerini kayda alarak gerekli birimlere yönlendiren beyaz masa vardiyalı mesai ile 7/24 görev yapmaya devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi’nin gülen yüzü ve sesi olan beyaz masa ile çağrı merkezi personelleri vatandaşlarla birebir iletişim kurarak ihtiyaçlarına ve beklentilerine hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olurken, sorunlarının çözümünde de yol gösteriyor.

Depremden bu yana 60 bin 542 talep alınmış, bu taleplerden 57 bin 98’i çözülmüştür. Belediyede bulunan Beyaz Masa ve 153 numaralı telefondan 7/24 ulaşılabilen çağrı merkezi çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61