banner43

Yılmaz Vural F.Bahçe formasını imzalarken bunları söyledi

Bir taraftarın Fenerbahçe formasını imzalayan ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, “İnşallah bir gün Fenerbahçe Teknik Direktörü olarak imza atarım” dedi.Teknik direktör Yılmaz Vural, MHP Niğde Milletvekili Vedat Bayram’ın davetlisi...

Bir taraftarın Fenerbahçe formasını imzalayan ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, “İnşallah bir gün Fenerbahçe Teknik Direktörü olarak imza atarım” dedi.
Teknik direktör Yılmaz Vural, MHP Niğde Milletvekili Vedat Bayram’ın davetlisi olarak Niğde’ye geldi. Burada açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, “Burada bizim siyasi kimliği değil sporcu kimliği ile burada olmamızın eseri. Sağ olsun biz de onun vesilesinde sizler ile tanışmış olduk. Ben Türkiye’de 180 tane üniversite olduğunu biliyorum ve hemen hemen bunların yarısının kendi görgülerimizi, deneyimlerimizi, yaşadıklarımızı spor ile ilgili olması gerekeni onlar ile paylaşıyoruz. Bana böyle bir fırsat verildiğinde dikkat çekerek görüyorum, hem burada sizler ile tanışmış olduk ve burada sayın hocamız ile de BESYO müdürü ile de tanışmış ayrıca da hem üniversiteyi tanımak hem Niğde’nin futbol ile ilgili durumunu gözlemiş olduk. Öyle bir merakımız var. Çünkü biz hangi şehre gidersek gidelim oranın futbol sahaları nedir, gidip oraları görmek isteriz. İşte buradaki futbol organizasyonu nedir onunla ilgili. Duyduğum kadarı ile Niğde Belediye Spor 3. Lig’de 3.’ncü durumda. Aldığım bilgiye göre Niğdespor 1992-1993 yıllarında bugün PTT Ligi dediğimiz yerde oynamış. İnşallah Vedat Bayram bugüne kadar hep idareci kimliği ile bugüne kadar spor yöneticiliği yaptı orada çok üst seviyede spor yöneten bir arkadaşımdır. İşte o zamandan beri bir hukukumuz var. Bu arada içinde yatan aslan neyse ona kavuşur ve biliyorum ki sportif olay onunla ilgili ülkemizde çok büyük olacağını düşünüyorum. Çünkü biz sürekli kendi aramızda ne olması lazım ne olması lazım diyerek kendi aramızda hep konuşuyoruz. Tabi bu imkan meselesi böyle bir güce de sahip olduğu takdirde ki o düşündüğümüz kendi aramızda konuştuğumuz projeleri de hayata geçireceği söz konusu. Burada kendi siyasi kimliği ile ilgili bir takım açıklamalar yaptı. Ben inanıyorum ki onlar lafta kalmaz, onlarda hayata geçer. Kısacası aranızda olmaktan çok mutluyum, bu davetinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Ünlü Teknik Adam Yılmaz Vural, taraftarların formalarını imzaladı. Bir taraftarın Fenerbahçe formasını imzalayan Vural, “İnşallah bir gün Fenerbahçe Teknik Direktörü olarak imza atarım” dedi.
(İHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61