banner43

44. Hitit Rallisi sona erdi

Ankara Otomobil Sporları Kulübü’nün (ANOK) organizasyonu ve Çorum Belediyesinin desteğiyle düzenlenen 44. Hitit Rallisi sona erdi.

44. Hitit Rallisi sona erdi

Ankara Otomobil Sporları Kulübü’nün (ANOK) organizasyonu ve Çorum Belediyesinin desteğiyle düzenlenen 44. Hitit Rallisi sona erdi.

Hürriyet meydanında düzenlenen kupa töreninde bir konuşma yapan Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum’un barışın, kardeşliğin, sevginin tohumlarının atıldığı topraklar olduğunu belirterek, “Günümüzden 3 bin 500 yıl önce dünyanın ilk yazılı barış anlaşması bu topraklarda imzalanmıştır. Buradan tüm gençlerimize bir çağrıda bulunuyorum. Bu orfanizasyonların tanıtım ve ekonomiye katkı gibi amaçlarının yanı sıra özellikle gençler arasında sporun yaygınlaşmasına vesile olmaktadır. Onun için bir fırsat oluşturmaktadır” dedi.

Yarışlar sonunda genel klasmanda dereceye giren Hakan Ertarman-Can Hergüner, Emrah Ali Başol-Gürkal Menderes, Erkan Yanıkoğlu-Bora Yılmaz, Kategori 1’de dereceye giren Emrah Ali Başol-Gürkal Menderes, Mert Gür-Ege Can Ünlü, Özcan Öz-İlker Çaçen, Kategori 2’de dereceye giren Hakan Ertarman-Can Hergüner, İlhan Mutluay-Cumhur Önder, E.Önder Akcengiz-Anıl Güventürk, Kategori 3’de dereceye giren Mustafa Nüvit KarakaşlıGöktuğ Halis Tunçay, Salih Uzunorman-Utku Güloğlu, Özlem Uludağ Gülcan-Pamir Ozantürk, Kategori 4’de dereceye giren Erkan Yanıkoğlu-Bora Yılmaz, Murat Güray-Bora Yakın ve İrfan Tatlıcılar-Levent Tatlıcı’ya kupaları Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Gençlik Spor İl Müdürü Haşim Eğer ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.

(Muhammed Muttalip Yalçın - Bülent Özkaleli/İHA)
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 08:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61