banner43

Yaşlı kadın Sağlık Bakanına derdini anlatmaya çalışırsa...

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun, Trakyalı ve Balkan göçmeni kadınlarla bir araya geldiği toplantıda, yaşlı bir kadının memleket özlemini anlatırken Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslenmesi renkli görüntüler oluşturdu. Sağlık...

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun, Trakyalı ve Balkan göçmeni kadınlarla bir araya geldiği toplantıda, yaşlı bir kadının memleket özlemini anlatırken Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslenmesi renkli görüntüler oluşturdu.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Esenyurt Gaziosmanpaşa Parkı’nda Trakyalı ve Balkan göçmeni kadınlarla bir araya geldi. Toplantıya Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer ve çok sayıda Trakyalı ve Balkan göçmeni kadın katıldı. Bulgaristan’dan 1986 yılında Türkiye ye göç etmek zorunda kalan yaşlı kadın, memleketine duyduğu özlemi gözyaşları içerisinde bakan ile paylaştı.
Gözü yaşlı kadın yaşadıklarını sıkıntıyı anlatırken “Selamımı söyle Başbakana” demesi renkli görüntüler oluşturdu. Solondaki katılımcılar alkışlar ile yaşlı kadını teselli etmeye çalıştı.
(İHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61