banner43

MHP’li vatandaştan Bahçeli’ye isyan

AK Parti Grup Başkan Vekili ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat basın mensuplarına röportaj verdiği sırada yanına yaklaşan bir vatandaş, MHP’li olduğunu söyleyerek, Devlet Bahçeli’yi şikayet etti. MHP’li...

AK Parti Grup Başkan Vekili ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat basın mensuplarına röportaj verdiği sırada yanına yaklaşan bir vatandaş, MHP’li olduğunu söyleyerek, Devlet Bahçeli’yi şikayet etti. MHP’li vatandaş, “Hayır da hayır var ama yaptığı bir hayır yok. MHP’liyim, kellemi kesseler AK Parti’ye oy vereceğim” dedi.
AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Doğan Kubat, Büyükçekmece’de bir dizi temasta bulundu. AK Partili Kubat, Karaca Şirketler Grubu’nu ziyaret etti. Burada Karaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Arif Karaca ile şirket binasını gezen Kubat, ardından çalışanlarla bir araya geldi. Kubat, daha sonra çok sayıda ev ve iş yerine ziyarette bulundu. Ziyaretin sonunda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Kubat’ın yanına bu sırada bir vatandaş yaklaştı. MHP’li olduğunu söyleyen vatandaş, Bahçeli’den dert yandı. MHP’li vatandaş, ”Evde 8 oyumuz var. Çocuklara oyunuzu AK Parti’ye vermezseniz hakkımı helal etmem dedim. Ben MHP’liyim. Hayır da hayır var ama yaptığı bir hayır yok. Böyle çok düşünen arkadaşım var. Oyumuz AK Parti’ye. Ben zamanında MHP’ye bir oy kazandırmak için merdiven altında yattım. Bütün oylarımız sizin. Doğu’daki Kürtler de bizim. PKK’yı katmıyorum. Benim Samsun’da ne kadar yerim varsa Diyarbakır’da da o kadar yerim var. Onların Diyarbakır’da ne kadar yerleri varsa Samsun’da da o kadar yerleri var. Tuğrul Türkeş bakanlığı kabul etti. Çocuklarıma dedim ki ’MHP’ye oy verirseniz hakkımı helal etmem. AK Parti’ye oy vereceksiniz dedim” dedi.
Bunun üzerine AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Doğan Kubat, vatandaşa teşekkür ederek, “Ülkemiz güçlü olsun da, milletimiz birliği dirliği bozulmasın da. Hepimiz kardeşiz. Siyaset irademize kimse ipotek koyamaz. Hepimiz aklı vicdanı olan insanlarız. Doğru ne ise onu görür ona göre hareket ederiz“ dedi.

KUBAT’TAN CHP’YE GEÇMİŞ OLSUN
CHP Genel Merkezi önünde duyulan silah sesleriyle ilgili de bir açıklama yapan Kubat, “CHP’ye yapılan saldırı bütün siyasi partilere yapılmış sayılır. Bizim bu konuda ona yapılan saldırılara karşı onların yanında olacağımız yönündeki irademizi ortaya koyuyoruz. CHP yöneticilerine ve seçmenlerine geçmiş olsun dileklerini iletiyorum. Failler en kısa zamanda bulunacaktır” diye konuştu.
1 Kasım seçimlerini de değerlendiren Kubat, “Terörle mücadelede vatandaşlar büyük destek gösteriyor. Vatandaşlar, Türkiye’nin birliği ve dirliği noktasında yapılan bu operasyonlarla ilgili bize desteklerini iletiyor. Bu seçimi AK Parti’yi iktidara taşıma değil, Türkiye’yi istikrara kavuşturma olarak görüyorum” şeklinde konuştu.
(İHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61