banner43

"’Erdoğan’dan kurtulursak her şeyden kurtuluruz’ kampanyası yürütüldü"

AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan “Darbenin zeminini hazırlamak için dış kamuoyunda uzun süreli bir kara kampanya yürütüldü. ’Erdoğan’dan kurtulursak her şeyden kurtuluruz’ diye” dedi.AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın...

"’Erdoğan’dan kurtulursak her şeyden kurtuluruz’ kampanyası yürütüldü"
AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan “Darbenin zeminini hazırlamak için dış kamuoyunda uzun süreli bir kara kampanya yürütüldü. ’Erdoğan’dan kurtulursak her şeyden kurtuluruz’ diye” dedi.
AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Edirne’de demokrasi nöbetine katıldı. Burada konuşan Akdoğan, “İçeride vesayet düzenin kuran, kendini hakim güç sananlar aslında onların sadece işbirlikçisidir ve piyonudur. Yeni bir vesayet özlemcisi olarak paralel çeteyi kullandılar bu dönemde. Onların üzerinden yeni bir vesayet düzeni kurup, Türkiye’yi kontrol edip bir uydu ülke yapmak isteyen dış güçler var. Bu cunta darbesinin arkasında da onların olduğu çok açık. Tabi darbenin zeminini hazırlamak için dış kamuoyunda uzun süreli bir kara kampanya yürütüldü. ’Erdoğan’dan kurtulursak her şeyden kurtuluruz’ diye. Son dönemde yapılanların arkasında hep bu kamuoyu yaratma çabası vardı. Ama iç kamuoyunu unuttular. Türkiye’de milleti geçemediler. Milletin dediği oldu. Millet, devletinin hükümetinin arkasında olduğu sürece de hiçbir dış güç siyaset mühendisliğinde başarılı olamaz. Millet ne derse her konuda o olacak” diye konuştu.
(İHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61