banner43

Fanatik taraftarın sünnet düğünü sarı lacivert renklerle yapıldı

Nevşehir’de 8 yaşındaki fanatik Fenerbahçeli Deniz Özcan’ın sünnet düğününde her şey sarı lacivert renklerle donatıldı.

Nevşehir’de 8 yaşındaki fanatik Fenerbahçeli Deniz Özcan’ın sünnet düğününde her şey sarı lacivert renklerle donatıldı.

Nevşehir’de 8 yaşındaki Fenerbahçe fanatiği Deniz Özcan’ın sünnet düğünü aşığı olduğu takımın renkleriyle yapıldı. Baba Alper Özcan sünnet davetiyesini sarı lacivert yaptırırken, araç süslemesi ve düğün salonu süslemeleri de sarı lacivert renklerle yapıldı. Düğüne gelen davetlilerin kimisinin mutlu olduğunu kimi davetlinin de bu durumdan rahatsız olduğunu söyleyen Alper Özcan, "Ben ne yaptımsa oğlum için yaptım" dedi.

Özcan, “Oğlumun koyu Fenerbahçe taraftarı olmasından dolayı davetiyesini Fenerbahçe’nin logosu ve renkleri ile yaptık. Devamında tabi koyu Fenerbahçeli olduğu için salon süslemesi, araç süslemesi tamamen her şeyini Fenerbahçe’nin renkleri ile yaptık. Tabi Nevşehir’de yaşadığımız için maçlara gidemesek de koyu Fenerbahçeli olduğu için bu tür şeylerde mutlu etmeye çalışıyorum" diye konuştu.

"TEPKİLİ OLANLAR DA VARDI"

Alper Özcan, düğüne gelen bazı vatandaşların rahatsız olduğunu da söylerken, "Sünnet düğüne gelen misafirler arasında çok mutlu olanlarda vardı, tepkili olanlar da vardı. Ama tabi ben oğlum için yaptım. Kendim takım tutmadığım halde böyle bir süsleme yaptım. Oğlum bu durum karşısında mutluluktan havalara uçtu. Bu benim için yeterli” dedi.

(Coşkun Sağlamdin / İHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61