banner43

Osmangazi Köprüsü’ne ilgi devam ediyor

9 günlük Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçiren tatilcilerin dönüşleri sürüyor. Yarın başlayacak olan mesai öncesinde dönüşü son güne bırakan vatandaşlar, Osmangazi Köprüsü’nde akıcı bir yoğunluk oluşturuyor. Ramazan...

Osmangazi Köprüsü’ne ilgi devam ediyor
9 günlük Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçiren tatilcilerin dönüşleri sürüyor. Yarın başlayacak olan mesai öncesinde dönüşü son güne bırakan vatandaşlar, Osmangazi Köprüsü’nde akıcı bir yoğunluk oluşturuyor.
Ramazan Bayramı dönüşlerini son güne bırakan tatilciler de yarın başlayacak olan mesai nedeniyle dönmeye başladı. Tatilciler dönüşlerinde bayram nedeniyle ücretsiz olan Osmangazi Köprüsü’nü tercih ediyorlar. Cuma gününden beri süren dönüşlerin son gününde de Osmangazi Köprüsü’nde gözle görülür bir araç yoğunluğu yaşanıyor. Yoğunluğa rağmen akıcı şekilde akan trafik nedeniyle tatilciler Yalova’dan Kocaeli’ye yaklaşık 5 dakikalık bir sürede geçebiliyorlar.
Öte yandan, her bayram dönüş yoğunluğunun yaşandığı Topçular Feribot İskelesi’nde de durgunluk sürüyor. İskelede bağlı olarak bekletilen gemilerden sadece birkaçı sefer yapıyor. Topçular’da yarından itibaren yolcu sayısının normale dönmesi bekleniyor.
(İHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner57