banner43

Ümraniye’de saksılar içerisinde 115 kök hint keneviri ele geçirildi

İstanbul Ümraniye’de polisin ihbar üzerine yaptığı operasyonda, saksılar içerisinde yetiştirilmek üzere 115 kök hint keneviri ele geçirildi. Operasyonda suçüstü yakalanan bir kişi adliyeye sevk edildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğünden...

Ümraniye’de saksılar içerisinde 115 kök hint keneviri ele geçirildi
İstanbul Ümraniye’de polisin ihbar üzerine yaptığı operasyonda, saksılar içerisinde yetiştirilmek üzere 115 kök hint keneviri ele geçirildi. Operasyonda suçüstü yakalanan bir kişi adliyeye sevk edildi.
İstanbul Emniyet Müdürlüğünden Ümraniye’de yapılan operasyona ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada, “29.10.2015 günü Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda Ümraniye İlçesi Elmalıkent Mahallesi Arzu Sokak içerisinde bulunan bir ikametten çevreye kötü kokular geldiği bilgisinin edinilmesi üzerine, bahse konu adrese İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan operasyonda; Saksılar içerisinde yetiştirilmek üzere (115) kök hint keneviri bitkisi ele geçirilmiştir. Ayrıca bahse konu deponun duvarlarının alüminyum folyoyla kaplandığı, içerisinin özel projektör ve ışıklandırma ile uyuşturucu madde yetiştirmek için özel olarak dizayn edildiği anlaşılmıştır” denildi.
Operasyon sırasında ikamette bulunan H.Y.Ç. (27) isimli şüpheli şahsın suçüstü yakalandığı aktarılan açıklamada, şüpheli şahsın adli makamlara sevk edildiği bildirildi.
(İHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner62

banner61