banner43

Anfa gece gündüz çalışıyor

Bayram nedeni ile ziyaretçi akınına uğrayacak mezarlıklar için ANFA kolları sıvadı. Asri Mezarlık ve Solfasol Mezarlıklarının yapım, bakım, onarım, peyzaj gibi çalışmaları tam 6 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Anfa gece gündüz çalışıyor
  Bayram nedeni ile ziyaretçi akınına uğrayacak mezarlıklar için ANFA kolları sıvadı. Asri Mezarlık ve Solfasol Mezarlıklarının yapım, bakım, onarım, peyzaj gibi çalışmaları tam  6 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı.

 
Ramazan Bayramı’nda artacak ziyaretçi sayısı dikkate alınarak Ankara’daki mezarlıklara bazı düzenlemeler yapıldı. Arife günü ve 3 günlük Ramazan Bayramı süresince trafik dikkate alınarak vatandaşların rahat ve düzenli bir mezarlık ziyareti gerçekleştirebilmeleri için  ANFA uhdesindeki çalışanlar çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü. Temizlenen yollar, düzenlenen toprak alanlar  mezarlıklar üzerinde yapılan yeşillendirme ve çiçeklendirme bakımları ile vatandaşlara daha konforlu bir ziyaret imkanı sunuldu.
Asri Mezarlık ve Solfasol Mezarlığı tam 6 gün gibi kısa bir sürede gece gündüz çalışılarak tamamlandı. Mezarlıklar artık eskiye göre oldukça fark edilir bir biçimde temiz ve bakımlı hale getirildi. Son zamanlarda mezarlıklar ile ilgili gelen şikayetler yerini tebrik mesajlarına bıraktı. Mezarlıkların son halini gören vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi.
 
ANFA uhdesindeki çalışanlar çalışmalarını aralıksız sürdürürken bayram boyunca da ziyaretçilerin daha iyi bir mezarlık ziyareti gerçekleştirebilmeleri için görev başında olmaya devam edecek.
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 10:32

UPMEDYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner58

banner57